Paspamosim par telefoniem

Garais
Kluba biedrs
Posts: 4004
Joined: 17 Nov 2014, 20:50
Location: Riga
Gender: None specified
Contact:

Re: Paspamosim par telefoniem

Postby Garais » 12 Oct 2016, 05:58

Godam gadus 5?6? Kalpojis ir mans Galaxy s2. Bet displejs bojāts, skaņa brīžiem pazūd ... laiks migrēt uz ko citu.Variants ko apsveru Sony z5compact (bet ŽabaDušī iztērēt četrus simtus) Zinu, ka šeit ir lietotāji ar Sony Z3compact kabatā. Kas principā esot gandrīz tikpat labs. Vai tiešām labs?
Vairāk skatos uz aparātiem ar dust/moisture proof - vai ir kādam pieredze ar alternatīviem aparātiem? (Cat neizskatu jo viņu triecienizturība tiek panākta jebkuram aparātam par 2€chinacover@ebay.com, bet veiktspēja s@x?)
Es kļūdos. Iespējams arī tagad ...

User avatar
Aig
Rakstītājs
Posts: 9708
Joined: 17 Nov 2014, 02:33
Gender: None specified
Contact:

Paspamosim par telefoniem

Postby Aig » 12 Oct 2016, 08:44

Interesanta tēma. Cik nu man sanācis rakāties pa foruma lietotāju kabatām, neesmu manījis nevienu ar zētrīs kompaktu kabatā. 8-)

Bet, par tēmu. Man gan nekādas mega prasības pret trubu nav, bet ir divas lietas, kas man tam nepatīk:
1) Ar laiku atlīmējās priekšējais stikls. Un kāds tur tad vairs dust/waterproof (jā, tas skaitās waterproof, varot iemest ūdenī). Nesen uzzināju, ka šī problēma ir visiem šī modeļa telefoniem, un to remontējot pa garantiju. Diemžēl es to neiedomājos, un staigāju ar tādu atlīmējušos līdz... vienā dienā bija pienācis brīdis kārtējam kritienam. Uz asfalta. Un neveiksmīgi tas trāpīja pa mazu akmentiņu tieši ar atlīmējušos stikla malu, nevis mīksto plastmasas rāmīti, kam paredzēts uzņemt sitienus, kad stikls atrodas tā iekšienē. Protams, stiklā zirneklis. Nu - tas jau vairs nav garantijas jautājums, tāpēc tiek iepirkts jauns stikls no ebeja. Diemžēl šim ir sarežģītā veida maiņa - ar līmēšanu. Pieredze man nekāda dižā nav - pāris telefoni tik līmēti, protams, ar līmi noķēzu 3x vairāk kā nepieciešams. Nu nekas, es jau zinu, ka tā šķīst contactcleanerī, ar kuru arī to nomazgāju, aizlīmēju un "viss labi". Taču izrādījās, ka contactcleanerī ir izšķīdis arī baltais ekrāna backgrounds, rezultātā tas tagad man ir ļoti tumšs un pleķains. Un, protams, nu jau atkal ir atlīmējies. Vajadzētu taisīt vēlreiz vaļā, pielīmēt jaunu backgroundu , izgrieztu no kāda veca portaša, šoreiz uzmanīgi visu satīrīt, un atkal aizlīmēt. Slinkums. Var arī nopirkt jaunu ekrānu ebejā pa ~30-40, bet tas nav tik interesanti.

2) tā arī nav izdevies piedabūt, lai auto maģītis pa bluetooth spētu pabrowsēt muzonu, kas ir uz telefona. Cik nu esmu palasījis internātus, tā itkā esot androīda vaina. Bet 100% jau nevar zināt. Sifonu pabrowsēt tas māk, bet nu tur ir cits protokols.

Citādi viss ok. Galvenais - nekad nav nokāries, nekad nav sācis bremzēt vai kautkā citādi gļukot.
Sūdi sākās kad aiziet powered by . :roll: (c)mdz
Un beidzas, kad aiziet raznosā.

User avatar
Val
Rakstītājs
Posts: 3075
Joined: 18 Dec 2014, 19:54
Location: VLM
Gender: Male
Contact:

Paspamosim par telefoniem

Postby Val » 12 Oct 2016, 09:29

S2 nomaini displeju, skaļruņus, mikrofonu, uzliec 6.0 andri un būs kā otrā dzīve. Bateriju arī droši vien prasās uz maiņu.

http://forum.xda-developers.com/showthr ... ?t=3223808
Pirms tam vēl partīcijas mazliet vajag pastiept. Dažas minūtes ar pareizo pit file un odin.
5vtq gte :mrgreen:

User avatar
Aig
Rakstītājs
Posts: 9708
Joined: 17 Nov 2014, 02:33
Gender: None specified
Contact:

Paspamosim par telefoniem

Postby Aig » 12 Oct 2016, 10:39

Ak, jā, baterija. Tā jau ir, ka pie labām lietām pierod, un tās nemana vairs. Darot maz - 4 dienas, tipiski 3 dienas. Visu dienu wāze un/vai gmaps - 1 diena. Līdz ar to tiek sniegta lieliska iespēja ņirgāties par sifonistiem.
Nu jā, par lādēšanu - sakarā ar to, ka tas ir taisīts "ūdensizturīgs", štepselim priekšā ir vāciņš, kas uz katru lādēšanu ir jāatver un pēctam jāaizver. Ja kārtīgi neaizver, tad tur salien šķirbā sūdi, un pēcāk tas pats krīt laukā. Piesiets ir, tā ka nepazūd, bet nu tad jātīra. Neliela neērtība, bet tā kā lādēšana nenotiek pārāk bieži, tad var pieciest. Ir opcija lietot lādētāju ar magnētu sānā, bet tā kā komplektā tāds nenāca, slinkuma pēc neesmu iegādājies.
Sūdi sākās kad aiziet powered by . :roll: (c)mdz
Un beidzas, kad aiziet raznosā.

User avatar
mad
Rakstītājs
Posts: 1760
Joined: 18 Nov 2014, 22:47
Location: Ogre
Gender: None specified
Contact:

Paspamosim par telefoniem

Postby mad » 12 Oct 2016, 11:33

Kārtējo reizi sašķaidiju savu nexusu un kādu mēnesi jau lietoju šo. Lādējis esmu divas reizes, viņš tur pat stipri ilgāk kā specenē rakstīts. Biju jau aizmirsis, kā tas ir, kad telefonu nav jālādē katru otro dienu :crazy:

Visādi citādi jāsaka, ka cat ir pilnīgs mēsls. Pat podziņtelefons bez androīda bremzē un strādā nožēlojami. Visas fīčas ir tikai tāpēc lai būtu - web pārlūks vairumu lapu atvērt nevar un vienkārši nokaras, fotokamera tāda, ka uzzīmējot vajadzīgo var vairāk saprast, pat lukturītis spīd apmēram tik pat, cik nexus varēja ar ekrānu apgaismot. Un pati galvenā sūdzība - nafg nevarēja iekļaut kaut VIENU normālu, neuzkrītošu sms/zvana toni. Tikai kaut kādi motorzāģi, bļ*.

User avatar
Oss
Posts: 851
Joined: 19 Nov 2014, 01:22
Gender: None specified
Contact:

Paspamosim par telefoniem

Postby Oss » 12 Oct 2016, 12:51

Pāris mēnešus lietoju CAT S50. No plusiem - skaļš un labs lukturītis. Mīnusiem - mēdz nokārties. Nereāli liels klucis, pēc sajūtām kā ķīna. GPS gļučī un vairāk nestrādā kā strādā. Ātri izrij baču, ilgi jālādē.

Īsumā - ja jāpērk par savu naudu, tad labāk to naudu nodzert un izmīzt. Ja tas ir darba telefons, tad var sadzīvot. :mrgreen:

User avatar
Madijs
Rakstītājs
Posts: 1507
Joined: 18 Nov 2014, 00:51
Gender: None specified
Contact:

Paspamosim par telefoniem

Postby Madijs » 12 Oct 2016, 22:35

Nu, ja visi, tad visi. Aptuveni mēnesi glāstu cat s60, izvēlējos, jo izturība primārais, pirms tam bija s40, nesasitams klucis, bet bremze būtu maigi teikts. Līdz ar to salīdzināju parametrus un izdomāju, ja izturība ir tāda pati kā s40 un veiktspēja 10x labāka, kapēc ne? veiktspēja tiešām ir nesamērojami labāka, pa mēnesi vēl ne reizi nav pakāries, restartējies, vai pasipis kādu kontaktu no telefongrāmatas, kas s40 bija diezgan ierasta lieta. Baterija 6.30- 23.00 aktīvi bakstot netu, navigāciju, watsapu, 2 sim kartes, iebūvēta rotaļlietiņa- termo kamera, kas arī dabā reāli strādā, ko nevar teikt par parasto kameru, nu tā gan ir triperis pa dzīvi, 5110 bija labāka... Pa lielam, pagaidām esu ļoti apmierināts, galvenie mīnusi manuprāt- cena un kamera.
Audi 90. b3 2.0 PS fWD (izjaukts)
Mazda 626 2.2 12v (nosvērts)
Saab 2.0 16vt (nosvērts)
Audi 80 b4 2.6 ABC (pārdots)
Audi A8L d2 4.2 40v (sestdienas auto)
Audi 90q 2.2 20v---> 2.2 20vt (roku taisnojamais)
wv caravelle 2.4d (darba ķēve)


Return to “Par visu un neko”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests