Dzīvošana Ogrē

User avatar
Gachaans
Posts: 14
Joined: 21 Nov 2014, 23:43
Gender: None specified
Contact:

Dzīvošana Ogrē

Postby Gachaans » 26 Nov 2014, 02:00

Labdien!

Sāk tāda nelāga doma mākties virsū, ka varbūt vajag iepirkt hatņiku Ogrē. Itkā nav baigi tālu no Rīgas, un ir mājas, uz kurām pat var uzdrošināties paskatīties, jo pārdevēji nepiedalās gagarina kosmosa programmā :lol:

Karoče īsumā interesē tādas lietas kā - kuros Ogres krajos nevar pirkt māju, ja pavasarī negribās ar gultu peldēt pa ogres upi? :D
Cik ilgs laiks paiet ceļā līdz Rīgai, normālā, ziemotā darba dienas rītā.

Zinu ka daži šeit esošie biedri dzīvo ogrē, tāpēc neturiet sveci zem pūra arī par citām lietām ,kas jums patīk ,nepatīk.

User avatar
Ivars
Kluba biedrs
Posts: 4951
Joined: 13 Nov 2014, 11:32
Gender: None specified
Contact:

Re: Dzīvošana Ogrē

Postby Ivars » 26 Nov 2014, 07:34

Rīt vakarā, Statoilā tiekas vietējie no A|S :)
Visu izstāstīs, visu parādīs, varbūt pat ko pārdos..

User avatar
Aig
Rakstītājs
Posts: 9708
Joined: 17 Nov 2014, 02:33
Gender: None specified
Contact:

Re: Dzīvošana Ogrē

Postby Aig » 26 Nov 2014, 10:22

Stiliņā vienreiz šitā tēma tika izrunāta. Palikām pie tā, ka labāk nevajag Ogrē pirkt dzīvesvietu, jo tad citiem būs par vienu auto vairāk sastrēgumos no rīta Image
Sūdi sākās kad aiziet powered by . :roll: (c)mdz
Un beidzas, kad aiziet raznosā.

User avatar
Gachaans
Posts: 14
Joined: 21 Nov 2014, 23:43
Gender: None specified
Contact:

Re: Dzīvošana Ogrē

Postby Gachaans » 26 Nov 2014, 11:00

No mīzing, es sastrēgumu neveidošu, man taču ir volvo raķete, kas zemu lido nevis lēnu brauc :D

bet ja nopietni, drīkst padalīties ar info, kas un kā. te tacu normāla mājaslapa :mrgreen:

User avatar
KristapsK
Posts: 884
Joined: 12 Nov 2014, 22:43
Location: Rīga
Gender: Male
Contact:

Re: Dzīvošana Ogrē

Postby KristapsK » 26 Nov 2014, 16:47

Nav ērtāk un vienkāršāk aizbraukt, izbraukāt, apskatīt un tad uzdot jautājumus jau par konkrētam vietām? Es no Ogres aiztinos tikai viena iemesla pēc, apnika braukāšanas Ogre Rīga. Ceļā aizgāja 50min-1,5h viena virziena uz darbu.
Image

User avatar
Aig
Rakstītājs
Posts: 9708
Joined: 17 Nov 2014, 02:33
Gender: None specified
Contact:

Re: Dzīvošana Ogrē

Postby Aig » 26 Nov 2014, 17:00

man gan 35-40min.. bet nu es drusku tuvāk rīgai esmu, un darbs man arī ir pirms apgriešanās vietas, nevis pēc tās.
Sūdi sākās kad aiziet powered by . :roll: (c)mdz
Un beidzas, kad aiziet raznosā.

User avatar
KristapsK
Posts: 884
Joined: 12 Nov 2014, 22:43
Location: Rīga
Gender: Male
Contact:

Re: Dzīvošana Ogrē

Postby KristapsK » 26 Nov 2014, 17:06

Tu ari vēlāk ka es brauc, jo satikties satikāmies tad kad es aizgulējos no rīta biju
Image

User avatar
Aig
Rakstītājs
Posts: 9708
Joined: 17 Nov 2014, 02:33
Gender: None specified
Contact:

Re: Dzīvošana Ogrē

Postby Aig » 26 Nov 2014, 17:10

Es vispār pa citu ceļu braucu, jo satikāmies tikai tad, kad man vēl bērnudārzs Ikšķilē bija. Bet nu jā, parasti braucu ap 9iem, lai gan būtiskas atšķirības laikā nav, vienīgi 8:00-8:30 ir jābrauc pa bedraināku ceļu.
Sūdi sākās kad aiziet powered by . :roll: (c)mdz
Un beidzas, kad aiziet raznosā.

User avatar
Gachaans
Posts: 14
Joined: 21 Nov 2014, 23:43
Gender: None specified
Contact:

Re: Dzīvošana Ogrē

Postby Gachaans » 27 Nov 2014, 02:08

KristapsK wrote:Nav ērtāk un vienkāršāk aizbraukt, izbraukāt, apskatīt un tad uzdot jautājumus jau par konkrētam vietām? Es no Ogres aiztinos tikai viena iemesla pēc, apnika braukāšanas Ogre Rīga. Ceļā aizgāja 50min-1,5h viena virziena uz darbu.


un kur tu tagad dzīvo? kurā rīgas krajā

man mazliet jau sāk piegriezties rīga un dzīvokļu māju koncepts :D visu laiku kkādi bidlas pīpē kāpņu telpā n'shit. Gribu savu māju karoče :D

pastāstiet kartē, kura ogres daļa ir zem ūdens, ja kādi sūdi ar līmeni upē :geek:

User avatar
KristapsK
Posts: 884
Joined: 12 Nov 2014, 22:43
Location: Rīga
Gender: Male
Contact:

Re: Dzīvošana Ogrē

Postby KristapsK » 27 Nov 2014, 02:16

Dārzciemā. Te klusi, mierīgi, kaimiņus nedzird....
Image

User avatar
Aig
Rakstītājs
Posts: 9708
Joined: 17 Nov 2014, 02:33
Gender: None specified
Contact:

Re: Dzīvošana Ogrē

Postby Aig » 27 Nov 2014, 11:03

Gachaans wrote:pastāstiet kartē, kura ogres daļa ir zem ūdens, ja kādi sūdi ar līmeni upē :geek:


Es īsti nezinu, parcik man ir cita upe un savādāki plūdi :), bet ja jau neviens nestāsta, varu pateikt, ka cik man zināms, tas ir Ogres upes labais krasts tajā Ogres galā, kas atrodas Ogresgala virzienā. Kautkur tur kautkāds hess esot, un laikam no tā uz augšu tie sūdi sākās.
Savukārt upes kreisais krasts uz augšu no dzelzceļa nav īsti laba vieta, jo to no pārējās pasaules atdala upe un dzelzceļš, tādēļ "pīķa stundās" esot problemātiski no turienes izkļūt.
Bet nu labāk, lai šo informāciju papildina kāds, kas tur dzīvo.
Sūdi sākās kad aiziet powered by . :roll: (c)mdz
Un beidzas, kad aiziet raznosā.

User avatar
mad
Rakstītājs
Posts: 1760
Joined: 18 Nov 2014, 22:47
Location: Ogre
Gender: None specified
Contact:

Re: Dzīvošana Ogrē

Postby mad » 29 Dec 2014, 11:57

Aig wrote:
Gachaans wrote:pastāstiet kartē, kura ogres daļa ir zem ūdens, ja kādi sūdi ar līmeni upē :geek:

Es īsti nezinu, parcik man ir cita upe un savādāki plūdi :), bet ja jau neviens nestāsta, varu pateikt, ka cik man zināms, tas ir Ogres upes labais krasts tajā Ogres galā, kas atrodas Ogresgala virzienā. Kautkur tur kautkāds hess esot, un laikam no tā uz augšu tie sūdi sākās.


Nu es varētu teikt tajā rajonā dzīvoju. Principā nav tik traki, ja nedzīvo dārziņu teritorijā. Blakus upei uz augšu no hesa ir dārziņu kooperatīvs, kur daudzi pamanījušies sabūvēt mājas gandrīz vai upē iekšā, un no turienes arī katru gadu nāk panikas saucieni :lol: Vēl ir atsevišķas mājas pie norupītes ietekas, kas ne reizi vien ir noplūdušas, bet citādi ir gana daudz vietu, kur stresa par plūdiem pilnīgi nav.

User avatar
Oss
Posts: 851
Joined: 19 Nov 2014, 01:22
Gender: None specified
Contact:

Re: Dzīvošana Ogrē

Postby Oss » 09 Feb 2015, 11:38

Ogresgalā privātmājas, kas ir mazās upītes krastā ar nosaukumu Ogre pavasaros ir zem ūdens vai nē? :mrgreen:

User avatar
qxis
Posts: 111
Joined: 16 Jan 2015, 14:41
Gender: None specified
Contact:

Re: Dzīvošana Ogrē

Postby qxis » 09 Feb 2015, 12:04

Oss wrote:Ogresgalā privātmājas, kas ir mazās upītes krastā ar nosaukumu Ogre pavasaros ir zem ūdens vai nē? :mrgreen:

Jāskatās katrs konkrētais gadijums atsevišķi.
Vislabākais, ja domā ko pirkt, ir pašam novērtēt situāciju uz vietas un tad aprunāties ar tuvāko māju kaimiņiem....
Audi CQ 2.5TDI TTT,
Volvo V70 2.5TDI
MB CE300
Audi 100 AVANT

User avatar
KristapsK
Posts: 884
Joined: 12 Nov 2014, 22:43
Location: Rīga
Gender: Male
Contact:

Re: Dzīvošana Ogrē

Postby KristapsK » 09 Feb 2015, 12:21

Oss wrote:Ogresgalā privātmājas, kas ir mazās upītes krastā ar nosaukumu Ogre pavasaros ir zem ūdens vai nē? :mrgreen:

Ogresgalā, kā ciematā zem ūdens ir tikai viena mājā un tas arī viss! Pats esmu no Ogresgala! Tas ko telvīzija vai citos masu mēdijos piesauc nav tieši ogresgals!
Image


Return to “Par visu un neko”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests