A4 b6 logu vai sledzenes problema

User avatar
dapis
Posts: 1
Joined: 07 Jul 2022, 16:06
Location: Rīga
Gender: None specified
Contact:

A4 b6 logu vai sledzenes problema

Postby dapis » 07 Jul 2022, 16:11

Chau visiem, esmu saskaaries ar neforshu lietu.

Sakaums visam bija ka bija saplisusi vadi zem gumijas gofras durviss. Viss foeshi salodeeju saaka straadaat tumba utt.

Peec tam peeksni sievai paraadijas displejaa ka valaa ir vadiitaaja durvis, domaaju ka mikrosleedzis, sodien izjaucu atsleegu izjaucu mikrosleedzi, protams probleemu neatradu un salikt atpakalmizjukuso mikrosleedzi nevareeju, aizbraucu pie rinalda nopirku citu sleedzeni.

Domaaju probleema buus galaa, nekaa viss tas pats, virina durvis ciet, vala ciet valaa, pats kaa vinam uznaak, un raada dislplejaa ka druvis ir visu laiku valaa, loogiski ka neko aizsleegt nevaru masiina staav valaa, un pluss visam tam vina veel virina logus valaa :D.

Esmu dariijis lietas labaa:

- Apskatiijis koforta bloku, viss sauss oke
- Sataisiijis vadus gofraa
- Samainiijis sleedzeni

Uz doto briidi nez kapeec kriit aizdomas uz logu mehaanisma detalu, jo nosprauzot nost vienu melnu stekeri, man raada ka durvis ciet jebkuraa poziicijaa bet aizsleedzas tikai 3 durvis, kas arii jau ir sasniegums :D.

Ko sakat kaads sakars var buut ar logu mehaanisma detalu?

Palasiijos internetaa vareetu veel buut durvju controles modulis, un kas ir interesanti tad izsprauzot stekeri no vina, man ir vieniigaa iespeeja to auto dabuut kaut kaa ciet.

User avatar
wth
Skarbais
Posts: 6931
Joined: 12 Nov 2014, 22:41
Gender: None specified
Contact:

A4 b6 logu vai sledzenes problema

Postby wth » 07 Jul 2022, 22:42

Logu mehānisms šim nav vienkārši motoriņš ar sīkumiem apkarē, bet durvju vadības bloks - slēdzenes, logu pogas, spoguļu pogas un paši spoguļi - pilnīgi viss, kas ir durvīs, iet caur to - līdz ar to, ja tam blokam kaut kas nobeidzies, tad pilnīgi mierīgi tas šādus jokus var taisīt. Ko es 100% nezinu, vai šo mezglu var tā vienkārši "paņēmi un samainīji" vai arī kā minimums jānoraksta kodējums no esošā un jāieraksta jaunajā. A var gadīties, ka var uzrauties arī uz component protection - šo būtu jānoprasa kādam, kas ar tiem ir krāmējies vairāk.
Whiskey tango hotel
Kam gan ir nodarījusi pāri drusciņa gāzes?
Tagad ir labs brīdis aizbāzt visus savus caurumus ar salvetēm vai lupatām, lai tajos nekrīt instrumenti, skrūves, alva un citas lietas. Ja jau esi tam pieķēries, izdari to pašu arī motoram.

User avatar
Val
Rakstītājs
Posts: 3075
Joined: 18 Dec 2014, 19:54
Location: VLM
Gender: Male
Contact:

A4 b6 logu vai sledzenes problema

Postby Val » 11 Sep 2022, 09:36

CP, ne jau b6

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
5vtq gte :mrgreen:

User avatar
wth
Skarbais
Posts: 6931
Joined: 12 Nov 2014, 22:41
Gender: None specified
Contact:

A4 b6 logu vai sledzenes problema

Postby wth » 13 Sep 2022, 10:34

Val wrote:Source of the post CP, ne jau b6

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Nu, man arī tā LIKĀS, bet ej nu sazini, tā ka labāk paprasīt :geek:
Whiskey tango hotel
Kam gan ir nodarījusi pāri drusciņa gāzes?
Tagad ir labs brīdis aizbāzt visus savus caurumus ar salvetēm vai lupatām, lai tajos nekrīt instrumenti, skrūves, alva un citas lietas. Ja jau esi tam pieķēries, izdari to pašu arī motoram.


Return to “Elektronika”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests