Kultūra un pieklājība uz ceļa

User avatar
KristapsK
Posts: 884
Joined: 12 Nov 2014, 22:43
Location: Rīga
Gender: Male
Contact:

Kultūra un pieklājība uz ceļa

Postby KristapsK » 27 Nov 2014, 18:40

Cienījamie autovadītāji, man būtu liels lūgums visiem kas brauc virsū uz apļiem, nu būsim pieklājīgi un laižot garām braucošos auto pa apli, apturēsim auto tam paredzētās vietās, nevis kreisā joslā stāvošie piebāzuši degunus pie paša apļa. Jūs laikam neaizdomājaties ka tādā veidā jūs aizsedzat labajā malā stāvošajam skatu lai izbrauktu uz apļa. Līdz ar to man ir krietni jābāž deguns laukā uz apļa jau lai redzētu vai malējā apļa josla ir brīva un varētu droši turpināt kustību. Tā pat gribu vēl publisku fuj izteikt tiem kuri pa apli brauc pa malējo labo joslu, gar uzbrauktuvēm un nekaunīgi pēc tam kas zolīdi brauc pa otro joslu, nelaist viņus iekšā lai nogrieztos no apļa.


Ceru uz sapratni un cienīsim viens otru uz ceļa!

P.S, priekš tiem kas mani nesaprot, es ļoti pacentīšos uztaisīt bildes, no sava skata punkta, lai visiem būtu skaidrs par ko ir runa!
Image

User avatar
Aig
Rakstītājs
Posts: 9708
Joined: 17 Nov 2014, 02:33
Gender: None specified
Contact:

Re: Kūltūra un pieklājība uz ceļa

Postby Aig » 27 Nov 2014, 19:10

Vai tad kaut kur ir jēdzīgi ar līnijām atzīmētas "paredzētās vietas"? Man diemžēl ir izstrādājies pieradums ignorēt stoplīnijas pirms neregulējamiem krustojumiem, jo tās vienmēr (ok, drošvien, ka - gandrīz vienmēr) ir uzzīmētas vietā, kur apstājoties pilnīgi neko neredz, kas notiek uz šķērsojamā ceļa.

Braukšana apļos ir liela problēma. Diemžēl ir vietas, kur nevar nebraukt pa malējo joslu garām uzbrauktuvei, ja vajag nogriezties nākamajā nobrauktuvē - ja attālums starp tām ir mazs, un satiksme no uzbrauktuves ir liela. Tipisks piemērs - Mūkusalas aplis, braucot pa apli pa apakšu tiltam ar vēlmi nogriezties uz Mūkusalas ielas centra virzienā - ja palaidīsi aplī iebraukt pirmajā joslā tos, kas brauc no tilta lejā, tad netiksi vairs savā nobrauktuvē.
Sūdi sākās kad aiziet powered by . :roll: (c)mdz
Un beidzas, kad aiziet raznosā.

User avatar
dzeee
Rakstītājs
Posts: 3295
Joined: 17 Nov 2014, 21:59
Location: Mārupes novads
Gender: Male
Contact:

Re: Kūltūra un pieklājība uz ceļa

Postby dzeee » 27 Nov 2014, 21:30

Uz mūkusalas apļa jau esmu piešāvies pa 2 joslu, uz pārējiem gan nekad nesanāk ka pie cilvēkiem, jo Vnm kāds nogriež ceļu, kad no 2 joslas jātiek uz pirmo. Maz jau to lielo apļu pie mums.

Pirms nedēļas biju NL, un tur apļi uz katra stūra, un ļoti mazi. Un tur mūsu bāleliņiem būtu ļoti švaki, jo visās mazajās pilsētās ir tikai apļi un labās rokas likums. :)

sent from KEIII-Jetronic
Audi A6 C5 Avant Quattro 2004 b/g!!! :twisted:


Return to “Satiksmes drošība”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests